Menu Zamknij

Płytki wielkoformatowe

Płytki Hiszpańskie Inalco Storm Negro Puligo to piękne czarne polerowane płytki. Nadają wnętrzu elegancji, klasy i tajemniczości.

Łatwość utrzymania czystości

Powierzchnia płytek jest łatwa do utrzymania w czystości, co sprawia, że są praktycznym wyborem w obszarach narażonych na zabrudzenia.

Różnorodność wzorów i kolorów

Białe cieniutkie żyłki przechodzące na powierzchni wyglądają jak burza na czarnym niebie. Przywodzi to na myśl siłę natury, jej moc.


Doskonale sprawdzą się w salonie, kuchni, łazienkach jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej np. hotelach, bankach, restauracjach.

Płytki Hiszpańskie

Ze względu na swój kamienny wygląd może służyć jako blat w kuchni lub jako ściana dekoracyjna.
Nowoczesne wnętrza w których dominują ciemne kolory cieszą się coraz większą popularnością. Pamiętajmy jednak o odpowiednim oświetleniu by nie było zbyt ciemno.

Płytki wielkoformatowe są coraz bardziej popularne w projektach architektonicznych i wnętrzarskich, ze względu na swoją nowoczesną estetykę i praktyczność. Przy instalacji płytek wielkoformatowych, zaleca się skorzystać z usług profesjonalnego fachowca, aby zapewnić prawidłowe ułożenie i trwałość powierzchni.